Gökyüzü Panel Nasıl Çalışır?

Gökyüzü Panel Nasıl Çalışır Öne Çıkan

Çalışma Sistemi

 

Gökyüzü panel led aydınlatmalı ürünlerdir. 60×60 gökyüzü panel standart ürün çalışma sistemi 36-48 volt aralığında çalışır, 54w değerinde 4800 lümen ışık gücündedir. Standart 240cm-350cm oda yüksekliğinde 1 adet panel ortalama 5m2 yer aydınlatabilir.(Bu veri görsel seçeneklerin koyuluğuna ve tavan yüksekliğine göre  değişebilir)

 

60x60 Gökyüzü Panel Çalışma Sistemi
60×60 Gökyüzü Panel Çalışma Sistemi

 

         Panel çalışma sistemi 60cm x 60cm alüminyum gövde içerisinde bulunan iki adet pcb led lere 24-48 volt enerji verilerek ışığın, noktalı pleksi glass reflektör ile karşılıklı olarak dağılım göstererek alana homojen bir şekilde yayılması sayesinde, en önde bulunan akrilik düfrizör ise ışığın emilerek dışarıya salınması sistemidir. Arka kapak 0.70 mm sac olarak panelin ışık baskısını ön tarafa vermesini sağlarken, panele bütünlük ve kalıp sağlar. Kenar alüminyum çerçeveler çizgili dekoratiftir ve elektrik akımının geçmesini engelleyen statik boyalıdır.

        Bu sisteme kenardan aydınlatma yöntemi ile led panel sistemi de denebilir. Diğer backlight ürünlere oranla slim (ince) ve hafiftir. Dolayısı ile Taşıma ve kargo avantajıda sağlamaktadır.

 

Gökyüzü Panel Nasıl Çalışır
Gökyüzü Panel Nasıl Çalışır

 

Gökyüzü Panel Led Driver
Gökyüzü Panel Led Driver

 

Gökyüzü Panel ürünlerinin bir veya birkaçını 220 kumandaya bağlayarak ta kullanabilirsiniz. Hem anahtar dan hemde kumanda dan genel aydınlatma ve gökyüzü panel dekor aydınlatmasını ayırabilir, açıp kapatabilirsiniz.

 

Gökyüzü Panel Kumandası
Gökyüzü Panel Kumandası

 

Gökyüzü Panelleri kendinden özel driver ( adaptör ) lü ürünlerdir. Panellerinize başka trafo, adaptörler takmayınız. Teknik ve detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilir 0850 850 7 224 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

Facebook Yorumları