Bayilik

Sky Partner / Gökyüzü İş Ortaklığı Programı – Bayilik

              Şirketimiz; Yapı Dekorasyon / İç Mimari alanlarında tavan, duvar, zemin uygulamaları için teknoloji, dekorasyon ve aydınlatma ürünleri üretmektedir. Bünyesinde 4 Firma 100 ü aşkın Markasıyla yenilikçi ürün ve teknolojiler ile alanında lider olarak sektöre yön vermeye devam etmektedir. Pazar payının %48 ni Yurtdışı (Avrupa) oluştururken %52 sini Ülkemiz (Türkiye) oluşturmaktadır. Yurt içi / Yurt dışı Franchising bayilik modelleriyle zincir ağı her geçen gün büyümekte olan şirketimiz yeni dekorasyon bayilik leri vererek kazandırmaya devam etmektedir.

 

Gökyüzü Panel Bayilik
Gökyüzü Panel Bayilik

 

Gökyüzü Panel Uygulaması;

Gökyüzü Panel uygulamaları, Konsept bayi modelinde sunduğumuz ürünlerin başında gelmektedir. Müşterilerinizin ürünleri yerinde görebilmeleri için sağladığımız tavan modeli, bayilik modeline göre uygun konsepte ve adetlerde T24 taşyünü asma tavan kargaslarına dizilim sağlanarak, sistemin yerinde incelenme fırsatı sağlanacaktır. Stand ürünü olarak müşterilerinize daha yakından ürünü sunma imkanı da stand bölümünde dizayn edilecek ve gerektiğinde görüşmelere götürebileceğiniz ürünler olarak da sunulacaktır.

 

Örnek uygulama  3*4= 12 panellik Gökyüzü panel modelidir. Ölçüler: 180cm*240cm=4.32m2 dir.

 

Gökyüzü Panel Konsept
Gökyüzü Panel Konsept

 

Gökyüzü Panel Stand
Gökyüzü Panel Stand

 

BÖLGE BAYİİ
Bölge Bayii Ülkemizin 7 bölgesine 7 adet verilen Bölge Müdürlüğü sistemidir. Sözleşme örneği ve detaylar için TIKLAYINIZ Daha detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

İL PLATİNUM BAYİİ
İl bazındaki Platinum bayilerimiz ilimizin tüm ilçeleri dahil olmak üzere tüm il sınırlarına ürün/hizmet satışı yapabilecektir. Sözleşme örneği ve detaylar için TIKLAYINIZ Daha detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

İL GOLD BAYİİ
İl bazındaki Gold bayilerimiz mevcut ilde Platinum Bayii yok ise verilecektir. İlimizin tüm ilçeleri dahil olmak üzere tüm il sınırlarına ürün/hizmet satışı yapabilecektir. Sözleşme örneği ve detaylar için TIKLAYINIZ Daha detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

İL SİLVER BAYİİ
İl bazındaki Silver bayilerimiz mevcut ilde Platinum Bayii yok ise verilecektir. ilimizin tüm ilçeleri dahil olmak üzere tüm il sınırlarına ürün/hizmet satışı yapabilecektir. Sözleşme örneği ve detaylar için TIKLAYINIZ Daha detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

İLÇE BAYİİ
İlçe bazındaki bayilerimiz mevcut ilde varsa Platinum Bayiler tarafından, yoksa Franchise firma tarafından verilecektir. Tüm ilçe sınırlarına sınırsız ürün/hizmet satışı yapabilecektir. Sözleşme örneği ve detaylar için TIKLAYINIZ Daha detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

AL SAT BAYİİ
Al Sat bayilerimiz mevcut ilde veya ilçede varsa Platinum Bayiler tarafından, yoksa Franchise firma tarafından verilecektir. Sözleşme örneği ve detaylar için TIKLAYINIZ Daha detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

YURT DIŞI
EUROPEAN DEALER Bayii Sistemi Yurt dışında her bir ülkeye 1 (bir) adet verilen bayilik sistemidir. Sözleşme örneği ve detaylar için TIKLAYINIZ Daha detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Facebook Yorumları