Arı Kardeş Led Avize, 60×60 led panel aydınlatma-tavana model avize, çocuk odası lamba, bal arısı led lamba,

Arı Kardeş Çocuk Odası Led Avize-60cmx 60xm Büyük Kare-1.5kg Hafif- 54w Güçlü Işık-Pcb Led

Sıva Üstü Gökyüzü Panel Nedir ?

60cm üretilen, içerisinde özel soğutuculu lensli led aydınlatma aksesuarlarının kullanıldığı, tamamen bağımsız sürücülerle desteklenen, görsel dekorasyon sağlayan, doğanın tüm gerçek renklerini mekanlarınıza çok özel tasarımlarla kazandıran ferahlatıcı ve rahatlatıcı led aydınlatma panelleridir.

Sıva Üstü Gökyüzü Panel çerçeveleri sayesinde her tülü alçı tavan, beton tavan, ahşap tavan,plastik tavan,vb tavanlarda sıva üstü tavana yapışık şeklinde kullanılabilir.

 

Herhangi bir desen veya görselin bir adet panele baskı yapılabildiği gibi birçok panele de genişletilmiş olarak baskı yapılabilir. Ve çoklu olarak kullanılabilir. Örneğin, 1 adet bulutlu panelden daha fazla alarak birbirine yakın montaj yapıp çoklu olarak ta kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Boyutlar: 59,5cm X 59,5cm X 4cm

Güç Tüketimi: 54W

Renk Aralığı: 6500 Kelvin ( Beyaz ) Samsung Led

Çalışma Ömrü: 50.000 h ( saat ) 10 yıl çalışma ömrü

Çalışma Şekli: Özel Led Elektronik Sürücü –

Verimlilik: %68 Enerji Tasarrufu ( Diğer aydınlatma ve dekorasyon ürünlerine göre)

Garanti: 2 Yıl /

Menşei: Türkiye

Sertifikalar: TUV GS, CE, EMC, CB, RoSH / test raparları

Uygulama Alanları: Diş Kliniği, Kuaförler-Berberler,Resmi Kurum ve Kuruluş, Hastane, Klinik, Avm, Plaza, Mağaza, Showroom, Otel, Okul,Kreş, Kolej, Dershane, Ofis, Büro, İş Merkezi, Fabrika, Spor Salonu, Spa,Güzellik Merkezi, Masaj Salonu, Düğün Salonu, Market, Cafe, Restaurant, Villa,Ev, Proje, Toplu Konut, Özel Proje destek, İç Mimari,

Faydalı Ürün: Doğa dostu, çevreye ve insana zarar vermeyen,homojen ışık dağılımı ile göz yormayan aydınlatma teknolojisi.Psikolojik etkive psikolojik destek. Dinlendirici ve rahatlatıcı. Çalışanlar, çoçuklar, hastalar ve yaşlılar için birebir. Gerçek doğayı tavanlarınıza taşır, dar ve küçük mekanlarınıza ferahlık sağlar.

Gökyüzü panel nasıl çalışır,

Gökyüzü panel led aydınlatmalı bir üründür, standart ürün 36-48 volt aralığında çalışır, 54w değerinde 4500 lümen ışık              gücündedir.Standart 240cm-300cm oda yüksekliğinde 1 adet panel ortalama 15m2 yer aydınlatabilir. (Bu veri görsel seçeneklerin koyuluğuna göre değişebilir)

Gökyüzü panelin arka kısmındaki led driver bir ucu jaklıdır ve panele takılıdır. Diğer ucunda iki kablo bulunur. Tavana monte ettiğiniz gökyüzü panelini tavan elektirğine 220-240v  bu kablolardan bağlamanız yeterlidir.

salon avize,salon avize modelleri,salon avize çeşitleri,modern salon avizeleri,oturma odası avize,salon avize modelleri 2020,salon avize modelleri 2021,avize salon,avize modelleri salon,led salon avizeleri,2020 salon avize modelleri,trendyol avize salon,salon için avize,salon led avize,avangard salon avizeleri,taşlı salon avizeleri,trendyol salon avize,salon lambaları,değişik salon avizeleri,oturma odası avizeleri,salon avize fiyatları,salon için avize modelleri,klasik salon avizeleri,2021 salon avize modelleri ve fiyatları,oturma odası avize modelleri,spor salon avizeleri,salon avizeleri 2020,salon avize modelleri 2018,salon avizesi modern,salon lamba modelleri,salon avize modelleri ve fiyatları,salon avize modelleri 2020 fiyatları,oturma odası için avize,salon avizeleri modern,salon avizeleri fiyatları,şık salon avizeleri,avize oturma odası,salon avizeleri trendyol,oturma odası lambaları,trendyol salon avize modelleri,modern avize modelleri salon,2021 salon avize modelleri,avize salon modern,salon avize modelleri 2019,n11 avize salon,oturma odası aydınlatma,salon modern avize,kristal salon avizeleri,misafir odası avize,oturma odası lamba modelleri,modern salon avizeleri 2020,siyah avize salon,misafir odası avize modelleri,oturma odası lambası,salon lamba

Facebook Yorumları

Taksit Seçenekleri