Gökyüzü Avize Spotsuz 110° cm

 2.250,00  1.750,00 + KDV

Beton ve Düz Tavanlara Uyumlu

110° cm Oval

Beyaz Çerçeveli

Stok Kodu: Zqxetuaf Kategoriler: ,

Facebook Yorumları

Açıklama

 

Termin süresi 5-7 iş günüdür.

Gökyüzü Led Avize, çeşitli ölçü ve renklerde ki  özel üretim ahşap çerçevelere, pileksiglas ( plastik cam ) ve uv ( ultra viole ) dijital baskı yöntemi ile görsellik kazandırılmış, çok fonksiyonlu aydınlatma özelliği ile ön plana çıkan hem dekoratif hem yüksek ışık sağlayan, diğer avize modellerinin en büyük versiyonlarına hitap eden ürünlerdir.

Gökyüzü Led Avize ters ışık özelliği ve görselden sızan aydınlatma özelliği ile hem mekanlara eşsiz dekor imkanı sağlar hem de aydınlatma yapısı ile ortama istenilen ışığı sunmaktadır.

Gergi tavanlara oranla daha kibar ve ince tasarımı ile tavandan çok fazla sarkma yapmaz, tek başına bir aydınlatma aracı olarak kullanılabilir, led teknolojisi sayesinde ekonomiktir. Diğer aydınlatma araçlarına göre %70’e kadar tasarruf sağlar.

Gökyüzü Led Avizelerin genel özellikleri, içerisindeki kumandalı led teknoloji homojen ışık dağılımı sağlayarak size istediğiniz standart ışık dağılımını sunar. Gözleri yormaz, psikolojik olarak rahatlatır. Görsel imajlar özenle seçilerek doğa ve gökyüzü eşliğinde huzurlu ortamlar sunar. Ürüne derinlik kazandıran pileksiglas yapısı ile 2d yanımsama yaparak görseller üzerinde etkili olduğu için tavanlar açıkmış hissine kapılırsınız.

Çok fonksiyonel kumanda sistemi ile çok fonksiyonlu aydınlatma ve ışık değişimlerini almanızı sağlar. Bazı ürünler için dizayn edilen rgb gök kuşağı renk tonlarının her birine geçiş yapmanızı ara tonları yakalamanızı ve bunlara efektler vererek değişmesini sağlayabilirsiniz.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • ÇALIŞMA SİSTEMİ: Kumandalı, 3 kontrollü ışık kaynağı, 12V

  ÇERÇEVE:  Renkli tek parça/Lazer Kesim/Gerçek  Ahşap/Özel Koruma Boyalı/Mdf

  ÖLÇÜ:  Kare modeller, Oval Modeller, Dikdörtgen Modeller/ 4 er boy ölçülendirme.

  Ters ışık bandı: 3cip-5050/12v / 7-12mt – gizli ışık tavana model (beyaz-günışığı-mavi)açma kapama kontrollü

  Işık renkleri:  Ilık Beyaz 4000K – Beyaz 6500K – Gün Işığı 3200K – Rgb

GENEL ÖZELLİKLER

Tek cip-5630 /12v/6500k- 340cm-7cm/2×4 karesel-homojen aydınlatma manevrası / açma kapama kontrollü, / pileksiglas /uv baskı/yüksek çözünürlük)

 • Gökyüzü Led Avize ürünleri minimum ürün 7m2 aydınlatır, maksimum ürünümüz 30m2 alanları tek başına aydınlatabilmektedir. (Yükseklik minimum 240cm)
 • Slim kasa sadece 10cm toplam kalınlık tavanınızı aşağıya doğru indirmez.
 • Sıva üstü uygulanabildiği gibi,sıva altıda L profillere oturtulmak suretiyle kolayca montajlanır.
 • Kontrol edilebilir üç ayrı ışık kaynağı sayesinde yeterli ışığı kontrol edebilirsiniz.
 • Led aydınlatma teknolojisi ile size tasarruflu enerji tüketimi sağlar.
 • Dekoratif görsel resim seçenekleri ile tavanınızda desenler yada gökyüzü ferahlığı sunar.
 • 2 yıl garantili / sertifikalı ürün / %100 yerli üretim/ teknik destek

Ek bilgi

Ağırlık 20 kg
Boyutlar 110 x 110 x 15 cm
Görsel

Bulutlu-Gokyuzu-1, Bulutlu-Gokyuzu-2, Bulutlu-Gokyuzu-3, Bulutlu-Gokyuzu-4, Bulutlu-Gokyuzu-5, Bulutlu-Gokyuzu-6, Bulutlu-Gokyuzu-7, Bulutlu-Gokyuzu-8, Bulutlu-Gokyuzu-9, Bulutlu-Gokyuzu-10

Taksit Seçenekleri